Skip to content

Promosyon Çanta

Firmanız hizmet verdiği alanda isterse uzun zamandır var olsun isterse de yeni girişi yapacak olsun bazı zamanlarda firmanızı çevreye hatırlatmak için promosyon çalışmaları yapmanız gerekmektedir. Son dönemlerde firmalar çakmak, magnet, kalem, şapka vs gibi ürünler yerine çok daha göz önünde bulunacak ürünlere yönelmektedirler. Bu aralar en sık tercih edilen ürünlerin başında ise promosyon çanta gelmektedir.
Firmanızın sokaklarda reklamının yapılması ve göz önünde olmasını sağlayacak olan promosyon çanta firmaları farklı seçenekleri ile tanıtım döneminizde size en büyük desteği sağlayacak ve akıllarda yer etmenize yardımcı olacaktır.

Çanta İmalatçıları


Promosyon çanta imalatçıları bu sektörde oldukça fazla bulunmaktadır. Ancak firmanız için en iyi ve uygun işi yapan firmayı tercih etmelisiniz. Çanta imalatçıları İstanbul ilimizde çok daha faal olarak çalışmaktadır. Firmamızda değerli müşterilerine İstanbul merkezli hizmet vermektedir. Ancak yurt içi ve yurt içi ve yurt dışına da ürünlerimizi kolaylıkla gönderebilmekteyiz.
Promosyon Çanta

Firmamız bu sektörde yaklaşık olarak 35 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız size 60’ı aşkın seçenek sunarak en doğru belirlemeleri yapmanızı sağlamaya çalışmaktadır. Firmanızın logosunu, iletişim bilgilerini vs en iyi şekilde gösterecek olan modeller ve renkler alanında uzman kadromuzca belirlenerek özel olarak tasarlanmaktadır.

Promosyon Çanta Fiyatları


Firmamızda promosyon çanta fiyatları ham bez çantalar için 2,95 TL’den başlamaktadır. Üzerine uyguladığımız baskı ve ebat değişimleri ile fiyatlarımızda değişim göstermektedir.

Özel olarak tasarlamamız istenilen baskılı bez çantalar için on adet alımlarda fiyatımız ortalama olarak 10 TL’dir. Elbette siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu fiyatlarımız çoklu siparişlerinizde farklılık gösterecektir.
500 adet ve üzerindeki siparişleriniz için dilediğiniz ebatlarda üretim yapma seçeneğini sunmaktayız. Firmamız empire ve transfer baskı ile uzun dönmeler sokaklarda reklamınızı yapacak ürünleri tasarlamaktadır.

Çanta İmalatı Yapan Firmalar


Firmamız çanta imalatı yapan firmalar arasında en kaliteli hizmeti sunan ve sektöre öncülük eden bir firma olarak tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Ülke içi ve ülke dışında etkin tanıtım yapmak isteyen hemen hemen her firma bizi tercih etmektedir. %100 doğal pamuk ürünlerimiz hem doğanın hem de bütçenizin dostudur. Sırt çantası, kol çantası, keseler gibi pek çok seçenek sunan firmamızın ürünlerini internet sitemiz üzerinden veya firmamızın İstanbul Mahmutbey’de bulunan ofisinden yakinen inceleyebilirisiniz. Firmamız diğer firmalardan farklı olarak çantaların tüm üretimini kendisi gerçekleştirmektedir. Ham çantanın dikimi baskılanması vs gibi pek çok detaylı işlem üretim binamızda yapılmaktadır. Firmamız aracı firmalar ile çalışmamaktadır. İlk iğneye ipin takılmasında en son çantanın kalite kontrol aşamasına kadar işimizin başında bizzat alanında uzaman kadromuz yer almaktadır.

Akılda kalmak ve gün boyu sokaklarda ücretsiz olarak reklamlarınızın dolaşmasını sağlamak için kaliteli ve insanların kullanmak isteyeceği doğru ürünleri tercih etmenizi önermekteyiz. Yıllardır yurt içi ve yurt dışında pek çok firmanın tanıtımını yapmaklarına yardımcı olan firmamız bu firmalar tarafından her zaman tercih edilen firmalardan olmayı başarmıştır. Bir kez bizimle çalıştığınız zaman daimi müşterilerimizden olacağınızı garanti etmekteyiz.

Bırakılan izler

Bırakılan iz yok

Görüşler

Yorumları şöyle göster Çizgisel | Ardarda işlem

Görüş yok

Yazar bu yazıya görüş eklenmesini istemiyor

Görüş ekle

Enclosing asterisks marks text as bold (*word*), underscore are made via _word_.
Standard emoticons like :-) and ;-) are converted to images.

To prevent automated Bots from commentspamming, please enter the string you see in the image below in the appropriate input box. Your comment will only be submitted if the strings match. Please ensure that your browser supports and accepts cookies, or your comment cannot be verified correctly.
CAPTCHA

Form options