Skip to content

Baskısız Tişört Kullanmanın Keyfi

Gündelik yaşamda giyinme temel gereksinimlerin başında geliyor. Bunun yanına bir de moda denen kavram eklenince insanların yaşamında giyinme olayının adeta bir sanat haline geldiği söylenebilir. Ama moda kavramının dışında kalan ya da her dem moda olan baskısız tişört yaz kış tüm mevsimlerde hemen her kesimden insanların vazgeçemediği majör giysiler arasındadır.
Gündelik yaşamda üzerine bir ceket ile ya da şık bir fularla en özel anlara bile katılmak mümkündür. Bu noktada firmamız basic olarak kabul edilen tişörtleri siz değerli müşterilerimiz için alanında uzman mühendis ve mavi yakalı personeli ile değişik renk ve ebatlarda üretiyor. Sizlerin beğenisine sunuyor.
Ürünlerimizi bir kere alıp, senelerce kullanabiliyorsunuz.


Ürün Temini İçin Nasıl Yapılır?İşte böylesine olan tişörtlerimizi toptan baskısız tişört olarak da birden fazla miktarda satın alma olanağınız için mümkündür. Fiyatlarımız ürün kalitesine göre oldukça uygundur.
Ürünlerimizi aldıktan sonra dilerseniz üzerine gönlünüzden geçen baskıyı da yaptırarak kullanabilirsiniz. Topluca alarak sevdiklerinize armağan edip onları mutlu etmeniz için yapabileceğiniz şey oldukça basittir. Bunun için ya kurumumuza gelerek bizzat siparişi geçebilir ya da müşteri temsilcimiz ile görüşerek ürün temini yapabilirsiniz. Sizin için hangisi uygunsa en kolay yoldan ürünlerimizi temin ederek sevdiklerinizle yıllarca kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizin Farkı ve Özelliği
Firmamız tarafından benzer bir ürün kalitesi ile üretilen ve toptan baskısız t-shirt olarak da üstte belirtildiği gibi satışa sunulan ürünlerimizin malzemesi %100 pamuk olup, birinci derece kaliteden ödün verilmemiş penye malzemesidir.
Standart bedende olan ürünlerimiz gibi S,M,L, XL bedenlerimiz de kadın, erkek grupları için mevcuttur.
Yaka kısmı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. İlgili tüm kalite testlerinden geçmiş olup yıkanma sonrası esneme, çekme hiçbir biçimde yapmaz. Kullanmış olduğumuz boyalar hakkında bilgi vermek gerekir ise gerek çevreye, gerek insan sağlığına herhangi bir risk içermeyen güvenle kullanılabilecek sertifikalı olan boyalardır. Alerji vb. sorunlara yol açmaz. Tişörtlerimizde kullandığımız boyalarda zaman içinde akma, renklerde solma gibi durumlar da yaşanmaz ve aynı renginde yıllarca kullanılabilir.
Tüm bunlara bağlı olarak da genç, yaşlı, kadın, erkek tarafından güvenle kullanılabilir.

Promosyon Çanta

Firmanız hizmet verdiği alanda isterse uzun zamandır var olsun isterse de yeni girişi yapacak olsun bazı zamanlarda firmanızı çevreye hatırlatmak için promosyon çalışmaları yapmanız gerekmektedir. Son dönemlerde firmalar çakmak, magnet, kalem, şapka vs gibi ürünler yerine çok daha göz önünde bulunacak ürünlere yönelmektedirler. Bu aralar en sık tercih edilen ürünlerin başında ise promosyon çanta gelmektedir.
Firmanızın sokaklarda reklamının yapılması ve göz önünde olmasını sağlayacak olan promosyon çanta firmaları farklı seçenekleri ile tanıtım döneminizde size en büyük desteği sağlayacak ve akıllarda yer etmenize yardımcı olacaktır.

Çanta İmalatçıları


Promosyon çanta imalatçıları bu sektörde oldukça fazla bulunmaktadır. Ancak firmanız için en iyi ve uygun işi yapan firmayı tercih etmelisiniz. Çanta imalatçıları İstanbul ilimizde çok daha faal olarak çalışmaktadır. Firmamızda değerli müşterilerine İstanbul merkezli hizmet vermektedir. Ancak yurt içi ve yurt içi ve yurt dışına da ürünlerimizi kolaylıkla gönderebilmekteyiz.
Promosyon Çanta

Firmamız bu sektörde yaklaşık olarak 35 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız size 60’ı aşkın seçenek sunarak en doğru belirlemeleri yapmanızı sağlamaya çalışmaktadır. Firmanızın logosunu, iletişim bilgilerini vs en iyi şekilde gösterecek olan modeller ve renkler alanında uzman kadromuzca belirlenerek özel olarak tasarlanmaktadır.

Promosyon Çanta Fiyatları


Firmamızda promosyon çanta fiyatları ham bez çantalar için 2,95 TL’den başlamaktadır. Üzerine uyguladığımız baskı ve ebat değişimleri ile fiyatlarımızda değişim göstermektedir.

Özel olarak tasarlamamız istenilen baskılı bez çantalar için on adet alımlarda fiyatımız ortalama olarak 10 TL’dir. Elbette siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu fiyatlarımız çoklu siparişlerinizde farklılık gösterecektir.
500 adet ve üzerindeki siparişleriniz için dilediğiniz ebatlarda üretim yapma seçeneğini sunmaktayız. Firmamız empire ve transfer baskı ile uzun dönmeler sokaklarda reklamınızı yapacak ürünleri tasarlamaktadır.

Çanta İmalatı Yapan Firmalar


Firmamız çanta imalatı yapan firmalar arasında en kaliteli hizmeti sunan ve sektöre öncülük eden bir firma olarak tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Ülke içi ve ülke dışında etkin tanıtım yapmak isteyen hemen hemen her firma bizi tercih etmektedir. %100 doğal pamuk ürünlerimiz hem doğanın hem de bütçenizin dostudur. Sırt çantası, kol çantası, keseler gibi pek çok seçenek sunan firmamızın ürünlerini internet sitemiz üzerinden veya firmamızın İstanbul Mahmutbey’de bulunan ofisinden yakinen inceleyebilirisiniz. Firmamız diğer firmalardan farklı olarak çantaların tüm üretimini kendisi gerçekleştirmektedir. Ham çantanın dikimi baskılanması vs gibi pek çok detaylı işlem üretim binamızda yapılmaktadır. Firmamız aracı firmalar ile çalışmamaktadır. İlk iğneye ipin takılmasında en son çantanın kalite kontrol aşamasına kadar işimizin başında bizzat alanında uzaman kadromuz yer almaktadır.

Akılda kalmak ve gün boyu sokaklarda ücretsiz olarak reklamlarınızın dolaşmasını sağlamak için kaliteli ve insanların kullanmak isteyeceği doğru ürünleri tercih etmenizi önermekteyiz. Yıllardır yurt içi ve yurt dışında pek çok firmanın tanıtımını yapmaklarına yardımcı olan firmamız bu firmalar tarafından her zaman tercih edilen firmalardan olmayı başarmıştır. Bir kez bizimle çalıştığınız zaman daimi müşterilerimizden olacağınızı garanti etmekteyiz.